poslani
HYPNÓZA JE MOCNÁ ČARODĚJKA

HYPNÓZA JE MOCNÁ ČARODĚJKA

HYPNÓZA JE MOCNÁ ČARODĚJKA

Přeprogramujte svou mysl na úspěch, radost a odvahu!

Možná jste o hypnóze slyšeli, možná jste viděli nějaký film a nebo jste ji dokonce zažili. Je to zázračná metoda osobního rozvoje a nebo strašák? Existuje hodně mýtů o hypnóze a lidé se zbytečně bojí místo toho, aby hypnózu využili ve svůj prospěch a zlepšili kvalitu svého života.
Hypnóza na mých sezeních je skutečně ZÁZRAČNÁ. Jsem toho svědkem pokaždé. Vím, že hypnóza a další techniky, kdy s klienty pracuji na úrovni podvědomí, jsou rychlé a léčivé. Na jednom sezení klienti dokáží vyřešit svoje problémy, které dlouho nedokázali zvládnout a omezovaly jejich život ať už osobní a nebo pracovní. Velmi Zajímavá je hypnóza v businessu. Často nastávají průlomové aha-efekty, kdy je najednou situace úplně jasná, jako bychom sejmuli růžové brýle. Dokážeme se podívat do minulosti a přepsat nakotvené strachy, obavy, zlost, bezmoc a jiné limitující emoce a chování, které Vás ovlivňují až do dneška. Změníme jednoduše minulost a ta již nebude ovlivňovat  současnou chvíli. Všimnete si, že se začnete chovat jinak a změníte pohled na věc k vašemu prospěchu.  Dokážeme společně naprogramovat šťastnou a úspěšnou budoucnost a získat spolupráci vašeho podvědomí na Vašich úkolech a cílech. Často lidé přicházejí se strachem z budoucnosti například při rozvodu, při neúspěšném hledání partnera, při hledání práce, při jiných zásadních změnách v životě. V jejich mysli je prostě program NEÚSPĚCH, STRACH, SELHÁNÍ. Ten umíme společně přeprogramovat a nastavit mysl na ÚSPĚCH, RADOST A ODVAHU. Každý to umíme a dokážeme. A kdo říká, že ne, jen to ještě nezkusil.  Zázraky se dějí a je to ohromně posilující.

Na workshopech  na téma osobní síla a hledání vnitřního potenciálu s hypnózou a NLP technikami v alfa stavu vědomí se posuny v myšlení dějí v celé skupině najednou.

Pokud máte nevyřešené záležitosti a jste rozhodnuti žít lépe, zvu vás na sezení. Je to rychlé, léčivé a naleznete v sobě během dvou hodin svou skrytou sílu a možnosti, o kterých  jste ani nevěděli.

Těším se na Vás.

 

Martina Mráčková 
Founder
Internationally Certified NLP Master & Trainer
Internaitonal Certification in Hypnotherapy and Past Life Regression Therapy by Weiss Institute
More...
STRES PŘI POHOVORECH

STRES PŘI POHOVORECH

STRES PŘI POHOVORECH ZNEPŘÍSTUPNÍ VÁŠ POTENCIÁL

 

Můžete mít super skvělý životopis, možná Vás i pozvou na první kolo výběrka, ale pokud Vámi cloumá stres, nejistota a strach, můžete si znepřístupnit svoje schopnosti a dovednosti a zavřít si tak cestu k vysněné práci.

Můj klient na prvním sezení vyprávěl, že se strachy tak potí, že mu doslova stékají po čele čůrky. Jinému se tak třásl hlas, že nebyl schopen odpovídat na otázky. Další vždy na pohovoru začal zadrhávat a tedy mnoho pozic pro něho bylo nedosažitelných. Dalšími projevy mohou být červené skvrny v dekoltu a na krku až v celém obličeji, silný třas rukou, nekontrolované točení se na židli a mnoho dalšího. V každém případě to na Vás nemusí vrhnout dobré světlo. Firmy přeci očekávají vyrovnané osobnosti, které zvládnou tu často inzerovanou práci pod tlakem. Tlak si ale způsobujeme sami ve své hlavě, ani nepotřebujeme, aby firmy tlačily :-) A pokud naproti Vám sedí někdo, kdo ke stresu u kandidátů nemá pochopení a nebo pozice vyžaduje jednání s lidmi a komunikaci se zákazníkem, jste vyřazeni.

Pokud se toto klientům děje, je to první věc, kterou v programu NEURO KARIÉRA vyřešíme. Bez toho se nepohnou dál. Celý stres resp. strach při pohovorech je jen limitující program v naší hlavě a rychle a trvale ho umíme odstranit NLP technikami. Následně s klienty pilujeme další dovednosti na pohovory, přípravu na těžké otázky, zapojujeme podvědomí, abychom aktivovali jejich vize budoucnosti, skrytý potenciál, sebejistotu a oni získali tu pravou práci, která je bude bavit a přinese jim peníze, které chtějí.

 

Martina Mráčková 
Founder
Internationally Certified NLP Master & Trainer
Internaitonal Certification in Hypnotherapy and Past Life Regression Therapy by Weiss Institute
More...
NA ROZCESTÍ V KARIÉŘE

NA ROZCESTÍ V KARIÉŘE

NA ROZCESTÍ V KARIÉŘE

Nevíte, jakou cestou se vydat? Stojíte uprostřed rozcestí a máte dvě nebo více variant toho, co byste chtěli dělat? Všechny mohou být lákavé a Vy se nemůžete rozhodnout?

Potřebujete se na svou další cestu podívat z nadhledu. Musíte poodstoupit
a položit ty správné otázky. Potřebujete zapojit svoje podvědomí, aby vydalo to, po čem skutečně toužíte a kde najdete smysl Vaší další profesní dráhy. Odpovědi máte již dávno v sobě, jen je potřebujete vytáhnout ven.

Možná se bojíte, že neuspějete. Pak je třeba odbourat programy obav ve Vaší mysli, stanovit si jasný cíl, kam jdete a plán k tomu, jak cíle dosáhnete. A držet se ho.

Musíte si uvědomit, co všechno umíte, co jsou ty silné stránky, které můžete využít a oblasti pro Váš rozvoj, které potřebujete zdolat. A také tak učinit.

Potřebujete odbourat stres, uvolnit se a brát celou Vaší kariéru jako kontinuální proces zlepšování se, cestu příležitostí a nových výzev, bez kterých byste nezískávali tolik cenné zkušenosti.

Pokud se nemůžete rozhodnout nebo nevíte, jak dál ve své kariéře, zvu Vás do NLP v praxi. Společně najdeme Vaší cestu a Vy se po ní vydáte sebevědomě s jasnou vizí budoucnosti.

 

Martina Mráčková 
Founder
Internationally Certified NLP Master & Trainer
Internaitonal Certification in Hypnotherapy and Past Life Regression Therapy by Weiss Institute
More...